fbpx

Про компанію

ТОВ «АЮКОР АГРО» — українська компанія, яка динамічно розвивається.  Основним напрямком діяльності нашої компанії є виробництво та реалізація обладнання для свиноферм, корівників, конюшен та птахоферм. Компанія пропонує своїм замовникам широкий асортимент обладнання та  комплектуючих найвищої якості, виготовлених за передовою технологією, як зарубіжного, так і українського виробництва.

З 2018 року обладнання виробництва ТОВ «АЮКОР АГРО» було включено в перелік української техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів з державного бюджету. 

Висококваліфіковані спеціалісти нашої компанії допоможуть з будь-яким вибором сучасного та якісного обладнання для тваринницького підприємства, від невеликого фермерського господарства до великого підприємства.

Наші спеціалісти запропонують Вам варіанти конструктивних рішень з урахуванням особливостей саме Вашого тваринницького комплексу та Ваших побажань. 

Будемо раді відповісти на всі  Ваші питання і запропонувати Вам обладнання для тваринництва високої якості за прийнятною ціною.