fbpx

Проектування та розрахунки структури ферми

Реконструкція свинокомплексів і молочно-товарних ферм складається з декількох стадій:

  • Дослідження існуючих будівель та умов місцевості.
    Виїзд на комплекс, проведення вимірів приміщень, які планується реконструювати. Огляд будівельних особливостей наявних об’єктів.
  • Попереднє планування виходячи із побажань замовника. Розробляється кілька варіантів технологічних рішень виробництва комплексу та проводиться планування розміщення технологічного обладнання, вартості будівельних чи ремонтних робіт, на підставі яких розраховується економічна частина та остаточний вид майбутньої ферми.
  • Розробка технологічного проекту.
    Розрахунок технології, визначення точної кількості поголів’я на фермі, динаміки руху технологічних груп, розробка раціону годівлі, з урахуванням кормової бази господарства та плануванням проведення ветеринарних заходів. Під час розробки проекту проводиться планування розміщення основних та допоміжних приміщень, детальне планування розміщення обладнання у кожному з виробничих секторів, об’єктивний у співвідношенні ціна-якість підбір технологічного обладнання для кожної із систем та підрозділів комплексу. На даному етапі можлива індивідуальна розробка обладнання певних ділянок або систем ферми.

Проектирование и расчеты структуры фермы

Проектирование и расчеты структуры фермы

Проектирование и расчеты структуры фермы

 

    Напишіть нам: